| doraz a întrebat:

Cand dau click pe un link mi-l deschide cu Internet Explorer. Cum fac sa il deschida cu Google Chrome?

11 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Selectezi google chrome ca browser implicit.

| petrica1111 a răspuns:

Intri la setari si dai sa utilizeze chrome ca browser prestabilit. funda! :d

| VirusS97 a răspuns:

Stari Google chrome => Browser prestabilit!

| 12UFFY a răspuns:

Deschide google chrome, si ar trebui sa iti apara o bara galbena sus, cu doua butone, da pe cel pe care scrie Set as default
Daca nu iti pare acea bara da pe butonul de setari(dreapta sus, are trei dungi pe el), apoi settings/Default Browser/Make Google Chrome my default browser

| dracu14 a răspuns:

Setezi chrome ca browser prestabilit

| adrianbestboy98 a răspuns:

Foarte simplu, intri la google chrome la setari si ii dai utilizati chrome ca browser prestabilit, si apoi vei vedea ca se va deschide orice pagina in chrome. funda?

| XBrunetteX a răspuns:

Si mie mi se intampla asta ..de ieri.

Nu stiu ce are...

| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

Setezi Google Chrome ca browser prestabilit.Adica pe orice link ti-l deschide cu Google Chrome.Adica browser-ul acela e principal...

| Niculae_Luci_1997 a răspuns:

Intri pe google chrome si o sa apara setati ca prestabil sau daca nu apare inta de pe google pe orcee site.

| pendea a răspuns:

Intri in internet explorer si te intreaba daca vrei sa fie browserul tau prestabilit stai putin pe google sau altceva si dupa intri in google chrome si te intreaba la fel daca vrei sa fie browserul tau implict si dai OK sau daca nu din setari