| anonim_4396 a întrebat:

Cum alegeți userului anului 2015, pe ce criterii? Cum vă motivați alegerea făcută?

37 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Inca nu m-am decis, dar as fi ales pe cineva care a vrut sa fie prietenul meu, dar apoi a spus ca nu mai e si m-a scos de la prieteni si m-am suparat pe el.tongue

| Divy a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nu-i frumos ste superi pe el. Nu mai e, ce? Interesat?
De ce te-a scos îi ocupai spațiul în lista de prieteni? laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru Divy):

Nu mai suntem prieteni.Asta e, m-am suparat. Sunt rea, dar el e cel mai RAU.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ala e concurs de cine e mai popular. Personal am ales pe cineva care stiu ca ajuta pe cei de la tehnologie nu altul care e doar un frustrat si curva care pana acum putin timp doar insulta pe cine putea si deodata ajuta oamenii laughing.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Cum observi i-am scos pe toți de la prieteni. Merci oricum, doar sunt fericit că am ajuns până aici.

| Divy a răspuns (pentru J0B0MAT):

Rău cu rău, dar mai rău e fără rău
Era perfect nu înțeleg ce n-a mers ^_^ eeh asta e sper să-ți treacă.
Știi că poți șterge oricând cu gumawinking

| Divy a răspuns (pentru T0T):

Tu ești motivul? Ești fericit happy e bine, dar nu fi fericit pentru tristețea altora

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Dar ce ti-au facut ma toti de i-ai sters?sad
Cu placere.

| T0T a răspuns (pentru Divy):

Eu nu-s fericit pentru tristețea altora...Adevărul e că e o fată rea. laughing Dar așa rea cum e e totuși o fată de treabă.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nimic nu mi-au făcut.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Nu sunt mai rea decat tine.tongue

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Pai atunci nu ai avut niciun motiv sa ne stergi. Singurl motiv ar fi ca esti tu Rau, CEL MAI RAU.

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt cam nou, are rost să votez dacă nu prea am habar despre acei utilizatori?

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nu-s rău....Sunt un băiat buuun. Am un suflet mare care emană căldură și culoare...Și lumină. Nicio stea nu se compară cu el.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Am avut eu un moment...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Divy):

Parerea mea e ca e aiurea dar poti face ce vrei laughing, nu e ca acel titlu conteaza ceva. Degeaba ai acel "userului anului " dar esti rahat, vorbesc in general nu de persoana ta.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Mai taie din sufletul ala.Si din momentele alea.laughing
Stergi prietenii fiindca ai tu momente, auzi la el scuza!

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Prietenii...Mda...Prietenia nu este scrisă pe o foaie de hârtie, sau pe un site. Prietenia este scrisă în suflet și chiar dacă vrei să o ștergi tot rămâne ceva vizibil, asemeni unui creion ascuțit cu care scrii pe o foaie "prietenie". Urma creionului va rămâne acolo mereu, chiar dacă nu va mai fi vizibilă urma gri lăsată de mină.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Da,ma bucur ca am ramas intiparita in sufletul tau.Dar voiam sa fie si oficial aici pe site. Dar asta e, m-ai suparat.Esti Rau.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ufff tu chiar nu apreciezi nimic laughing Tu ești reaua!

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Ce sa apreciez? Iti da omul cerere, se roaga de tine o zi intreaga, iar a doua zi ii spui ca nu mai sunteti prieteni si il stergi din lista.
Daca tot eu sunt rea ......si-a luat universul vacanta.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Gata, ți-am dat cerere și dacă o accepți vei fi singurul prieten din listă, dar cum ziceam nu e așa importantă. Fericită?

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

N-am nicio cerere, raule.
Si chiar daca imi dai, apoi sa ma scoti iar fiindca ai tu momente, nu imi place.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Îmi zice că sunt deja prietenul tău. Trimite tu cerere. Încerc să nu te mai scot. Înțelege-mă și pe mine, reao.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Nu-ti mai trimit nimic.Ti-am trimis o data.Si uite ce s-a intamplat.
Nu te cred, esti un rau.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Omg, sunt in lista ta si tu in a mea.Nu inteleg de ce.N-am primit nimic.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Asta se întâmplă când îl pui la încercare pe Grey laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Creepy.
A venit universul din vacanta.
Care Grey, Christian Grey?laughing)

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Era mai misto C.Grey tongue