| Nicollet a întrebat:

Cum ar putea o fata sa cucereasca un baiat? prin vorbe, gesturi, comportament, limbaj, si vb pe mess

3 răspunsuri:
| Deathx a răspuns:

Hei :]
In primul rand nu cred ca o fata ar trebui sa cucereasca un baiat, insa daca vrei sa o faci am sa iti spun cum
Pai... ar trebui sa vorbesti cu el [ insa sa nu il exasperezi]. Sa gasiti un subiect interesant. Prin vorbe ati putea sa va descoperiti unul altuia pasiunile.
Gesturi: La uni baieti le plac fetele care au gesturi un pic mai "vulgare". Insa altora le plac fetele mai linistite. Daca nu e nimic intre voi eu zic sa o iei usor... ai putea din cand in cand sa il iei in brate [ cand are vreo problema] sau pur si simplu de mana
Comportament: Arata`te indiferenta. Da`te la alti baieti [ ii va fi ciuda] prefa`te ca el nu este acolo. sau pur si simplu sari pe el ca o lipitoarelaughing
Limbaj: Mda... eu zic sa ai un limbaj adecvat unei tipe educate. Sa nu te apuci sa injuri fiecare baba/mos ce iti iese in drumbig grin
Sper ca te-am ajutat! Insa eu zic sa fi tu insati...v-a aprecia cel mai mult.
Succes!

| Deathx a răspuns:

Nu ai pentru ce!:* sper ca ti-am fost de folosbig grin

| Nicollet explică:

Multumesc Lariix love struck sper cu ajutorul tau sa rezolv ceva:*