| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Cum ar trebui sa imi petrec revelionul ne-avand cu nimeni sa mi-l fac?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pai si eu imi petrec revelionul singur si am deja planuri, imi dau un dus bun mananc si ma pun la playstation3 pana la vreo 2 dimineata apoi ma culcwinking Daca eram in Romania te chemam la mine si ne jucam impreunawinking

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Cand te astepti mai putin...atunci se intampla lucrurile importante.
asa ca mai stii ce se intampla pana la revelion? poate tu si @Iceman
o sa aveti cu cine petrece De Anul Nou.
tongue

| Elena1234456 a răspuns:

Poti sa mergi la un concert, poate cunosti pe cineva smug.

| anss23 a răspuns:

Si eu o sa mi-l petrec singura. O sa ma uit toata noapte la filme si o sa ma indop cu floricele.laughing

| DevilLife a răspuns:

Mergi la un hotel ceva la munte, sau la pensiune unde se organizeaza petreceri de sarbatori.Sau daca vrei organizeaza tu unul si cheama-ti toti prietenii.Eu asa facbig grinBafta

| EstiFericitaSauTrista explică:

Sol e buna ideea, dar ma indoiesc ca o sa fie vreo fata singura, Devilife ideea e buna, cu prieteni nu as vrea sa mi-l mai fac ca am fost 3 si 0 fete.

| vericika a răspuns:

Nu iti face griji, mai sunt doua luni pana la rev, poate o sa primesti o invitatie undeva...sau se iveste vreo petrecere,
scuze ca intreb... dar nu ai prieteni destui? prietenii tai toti sunt ocupati? nimeni nu te-a chemat cu el/ea?

| God_1675 a răspuns:

Tu cu tine cu Claudiu si cu persoana ta.va fi o atmosfera de neuitat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o sa fiu tot singur si cred ca o sa ma uit la veronica