| Asdfasdefta a întrebat:

Unde as putea sa imi petrec revelionul avand in vedere ca eu locuiesc in Buzau? Nu vreau sa plec prea departe de oras sau de judet. Sau exista vreun loc din care pot vedea clar artificiile din oras?

2 răspunsuri:
| cristiana1234 a răspuns:

df

| Asdfasdefta explică (pentru cristiana1234):

Multumesc dar nu imi permit sa merg asa departe. Raspunsul tau a fost intr-adevar folositor si ma bucur ca faci parte din comunitatea TPU. Raspunsurile tale sunt informationale, amuzante si probabil ai ajutat multa lume pana acum, iar eu sunt una dintre acei oameni care iti sunt profund recunoscatori pentru efortul depus in cautarea unui raspuns perfect pentru intrebarile noastre. Cretino. happy