| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea afla parola la facebook...la cineva.straight face. va rog.am mare nevoie.:*sad

2 răspunsuri:
| Someonelikeyou a răspuns:

Asta`i problema.straight face.ca nu o stiu.sad

| alexandra_7131 a răspuns:

Salut! eu nu stiu decat o posibilitate (poate exista mai multe) dar trebuie sa ii sti parola de la messenger. Dai acolo unde scrie ''am uitat parola'', sh ii va trimite persoanei respective o notificare. Apoi intri pe mess.ul lui\ei sh schimi parola. intotdeauna merge. Bafta :* sper ca ti'am fost de folos :*