| Simo25 a întrebat:

Cum as putea afla parola de facebook la o persoana? Va rog! dau funda!

3 răspunsuri:
| Fintommi a răspuns:

Intreaba persoana laughing) altfel nu ai cum...

| LizaKudrou a răspuns:

Nu este posibil, sunt programe insa sunt cu bani, sau la un hacker daca rogi..si tot trebuie platit.

| Alin_Law_1998 a răspuns (pentru LizaKudrou):

Scuza-ma ca te contrazic uitate unde vrei in dex, wiki hacker e cel ce testeaza site-urile doar cu acordul propietarului acelui site contra unei sume de bani, ce vrei tu sa spui se numeste cracker si se pedepseste conform legi, daca este prins, dar stai linistit nu are ea banii necesari sa-i de-a unui cracker.