| AncaAP a întrebat:

Cum as putea gasi pentru stardoll un hack ca sa primesc starpoints mult.pls raspundeti... FUNDA!

1 răspuns:
| anaintreaba a răspuns:

Pai daca intri pe goproxing si scrii stardoll acolo, si te loghezi si umbli pe site cam 30 de minute primesti haine, obiecte si multe chestii faine gratis. Sper ca te-am ajutat, de starpoints eu stiu ca erau cluburi pe stardoll care iti ziceau ce si cum dar nu in romana. Hack-uri exista dar e ilegal dar poti afla de pe youtube ca sunt destule tutoriale. Fundita?