| deia_9483 a întrebat:

Cum as putea sa ma inalt? sunt cumva alimente care ajuta inaltarea, am 15 ani si 1.70 :d exista ceaiuri sau ceva de genu ca sport nu pot practica ca scoala imi ocupa mult timp (in schimb alerg ). multumesc

4 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Hai sa presupunem ca nu mai cresti. Ai 1, 70 m. Iei in picoare pantofi cu toc, sa zicem 10 cm. Ajungi la 1, 80 m. Pe Fat Frumos cat de usor il vei gasi?
Bafta!

| lala178 a răspuns:

Baschetul si tenisul ajuta la inaltare, in schimb nu cred ca exista vreun ceai pentru asa cevalaughing eu zic ca pentru varsta ta este foarte bine, mai ales ca se spune ca fetele cresc in inaltime cam pana la 16 ani jumate...mai ai timphee hee

| Th3eo a răspuns:

Am citit undeva ca daca sari te poti inalta. fundita?:X

| danyboy93 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa inoti. Dar daca nu ai timp, alimentele nu te prea ajuta si nici ceaiurile in schimb poti sa incerci sa faci tractiuni sau exercitii de mobilitate. Succes!