| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cum as putea sa ma inteleg mai bine cu tatal meu? De multe ori simt ura fata de el si nu stiu de ce simt asta.As vrea sa ma inteleg altfel cu tatal meu desi stau in casa lui si mananc din mancarea pe care o aduce el.Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai poate intre voi exista o problema de comunicare, incearca sa vorbesti cu el mai mult sa vorbiti despre diverse, incearca sa petreci mai mult timp cu el si prefate interesat de orice spune sau face.

| Deaad a răspuns:

Tu macar esti serios cand pui intrebarile astea sau doar le pui ca sa vezi ce iti spun oamenii, punandu-te in pielea personajului?

| OverlyAnnoyedAccount0 a răspuns (pentru Deaad):

La ce-l mai intrebi? big grin
E evident ce fel de personaj e.

| JetBlueJet a răspuns:

Du-te la munca. Poate doar s-a saturat sa te vada in fata ochilor.Ai mei s-au saturat de mine doar in astea 3 luni de vara cat le-am mancati ficatii zilnic.