| Drauzy a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac o carte de vizita?
As vrea ca apoi sa le printez... si sa incapa cat mai multe pe formatul unei pagini...happy

5 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Exista un program - Business card designer cu care poti face asta, dar nu este free. Incearca pe www.phazeddl.com, gasesti si key generator. Hartie speciala gasesti la orice librarie.

| Dan a răspuns:

Merge si cu Microsoft Office sa faci carte de vizita.

Janina
| Janina a răspuns:

Microsoft office publisher tongue

| adrianhasde a răspuns:

Cu ajutorul Microsoft PowerPoint, ies superbe, si eu am facut o gramada de carti de vizita.

| Drauzy explică:

Nus cum as putea s-o fac... daca doreste cineva sa-mi faca un card simplu... ii voi dai eu datele ...va primi fundita... eu am facut una insa e prea simpla ...as vrea ceva pe fundal care sa iasa in evidentza la xerox color si sa incapa cat mai multe pe o singura pagina ...am nevoie pentru un nr ff marehee hee