| Sweetdr a întrebat:

vreau sa printez o carte pentru a o face cadou cuiva.stie cineva unde as putea face asta? ceva online exista? cu livrare acasa

Răspuns Câştigător
| DumitruS a răspuns:

Buna. Cauta pe google "Tipografie" si eventual orasul unde locuiesti si ar trebui sa fie ok. Posibil insa sa nu se complice cu un tiraj asa mic, o carte.

Dar de ce nu o cumperi efectiv in loc s-o printezi?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Te va costa foarte mult, mai ales legarea si copertarea cartii.

| francut a răspuns:

Am vrut si eu candva acest lucru. Dar am constatat ca ma costa de doua ori mai mult decat cartea din librarie. Ca sa nu mai vorbesc de aspect...
Asta o faci in mod exceptional, cand nu se mai gaseste nici in librarii, nici in anticariate, nicaieri.