| VoiceWithin a întrebat:

Cum asi putea sa-mi schimb numele la yahoo messenger de ex scriu maria dumitru si imi apare acolo as vrea sa nu mai apara si dumitru ci doar maria cum pot sa il sterg? ofer funditawinking

Răspuns Câştigător
| elyos a răspuns:

1. Te loghezi in messenger.
2.Intri sus in meniul Messenger.
3.Selectezi My Contact Details.
4.Iti va aparea o ferestra unde sus ai cele 2 nume ale tale, il stergi pe cel care nu-ti convine sau daca vrei le stergi pe amandoua si-ti alegi altul putand scrie numai intr-o casuta nu neaparat in 2 separate.

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

AI mess-ul deschis.Intri sus la poza ta si dai click pe ea. APoi dai la contact detailes si din casutele de sus stergi numele,, Dumitru". Apoi dai save $ close si gata!

| Symona a răspuns:

Poi dai sus,, messenger'' si sunt niste obtiuni acolo si dai,, my contact details'' si pui ce vrei u in casutele de sus happy