| Claudia_1005 a întrebat:

am yahoo messenger 11.5 si cand vorbesc cu cineva pe mess numele meu apare decat o singura data si scriu in continuare ce sa fac ca numele sa imi apara de fiecare data si scrisul sa nu mai apara in continuare?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dai click pe scrool-ul conversatiei, si apesi SHIFT+0 ca sa iti apara numele la fiecare rand, SHIFT+1 ca sa apara o singura data

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Dai preferinte si la mesaje, preferences and messages si e chiar la mijloc (presing enter in mesage windows )

| Claudia_1005 explică:

Pai am dat si tot nu merge...am bifat si cea de-a doua casuta si degeaba x(

| Claudia_1005 explică:

Mersi mult vrumvrum :* :*