| Kolors a întrebat:

Cum chem o fata din GTA San Andreas la mine in masina dar fara parola aia de adimiratoare!

Răspuns Câştigător
| MayaWantsCookies a răspuns:

Hmm. nu am incercat, ca's fata laughing dar din cauza cuivaaaaa, stiu ca functioneazahee hee
Parca erau doua coduri : fall sau fallback. Daca nu, fa asa:
- cauta lucuri intunecoase, plimbate foarte incet cu masina si claxoneaza pe la colturile de strada noaptea.
- De cele mai multe ori se apleaca la geamul masinii si te intreaba " do you wanna have a good time?"
- Poti sa ii dai YES sau NO ( y sau n pe tastatura )
- Dupa ce ea se urca in masina, du'o in locuri mai izolate, de preferabil printre boscheti...
- enjoi the thing.
Yooi, frate, de ce naiba iti spun asta? nu ar trebui ca eu sa stiu rolling on the floor

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

laughing Sti cum faci? apesi shift de 3 ori s avezi ca merge. Funda?

| David_Remus_1998 a răspuns:

Vreau sa-mi iau o fata in masina

| Stoica_Cristian_1990 a răspuns:

Du-te langa o "panarama" ia-o in masina ori clanxonezi ori vine ea... Dupa o duci undeva mai retras intr-o parcare sau undeva si astepti um pic si o sa-ti zica ceva.Dar sa stiti ca nu se vede nimica big grin.