| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ca va arata lumea in urmatorii 20 de ani?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă trăim ca acum, populația va fi la jumătatea din prezent!
Vai de noi...
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| OnuOnulică a răspuns:

Exact cum e si acum numai ca tehnologia o sa evolueze mai mult si o sa se ajunga la masini zburatoare...

| neutrino a răspuns:

Mult mai urata.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Haotică. Vom avea tot două picioare, poate doar caracterele ni se vor (mai) schimba. Ori ne vom schimba noi, (probabil, o va cere conjunctura), ori ne vor schimba alții. Dar, oricum ar fi, ne vom modela conform cerințelor vremii.

| Jipa95 a răspuns:

Tehnologia va evolua foarte mult pana atunci. Vor incepe sa faca robotii treaba in locul nostru. Va fi un haos total!

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă până atunci ajung dictator, mult mai frumoasă.

| Sociopat a răspuns:

Vom fi invadati de Cthulhu.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Necivilizata din cauza informatiilor puse pe tava

Răspuns utilizator avertizat