| Madalin7153565 a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla cu lumea in urmatorii 5 ani?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Viitorul promis de oameni e sumbru numai au bani de pensii de salarii incalzirea globală, dar viitorul pe care il promite Dumnezeu va fi super, oamenii vor fi sanatosi, nu vor mai exista spitale boli bolnavi, nu va mai fi saracie foamete moarte lipsa banilor, vor fi alte timpuri in care hrană va fi din belsug pentru toti, oamenii vor fi tineri nu vor mai îmbătrînii ca acum. Asteptăm acel timp minunat.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mi-ai dat tu nefolositor si eronat, daaaar, tot arat mai bine ca tine, siiii nu am probleme aiurea de gen foot fetish tongue~~~~~
rolling on the floor

| GabiDumitrescu a răspuns:

O intrebare excelenta. Cu putin noroc, pana la sfirsitul lui 2026 vom avea deja primii oameni pe Marte. Bitcoin va ajunge la 1 milion USD/bucata. Banii fizici vor fi eliminati. Calculatoarele cuantice vor fi folosite pe scara larga. Sistemul traditional economic se va duce la vale. Posibil sa mai avem parte si de o maladie gen Covid mai serioasa. China o sa inceapa un razboi in partea aia, nu ar fi de mirare ca si Rusia sa o faca in Europa, depinde mult de cum se vor comporta NATO si tarile europene si cum vor reactiona la provocarile lui Putin.

| GabiDumitrescu a răspuns:

A, da, noi vom avea guvern majoritar AUR/PSD si sa vezi atunci dezastru...

| Zuzu1991 a răspuns:

Vin zombi
abia astept, am pregatit covorul rosu

| CIaudiu a răspuns:

Nu avem de unde sa stim ce ne rezerva viitorul insa cred ca vom evolua pe toate planurile si mai mult decat suntem in 2021 sau am fost vreodata iar descoperirile pe mai multe domenii nu vor inceta sa apara.