| Vicky_1658 a întrebat:

Cui ii place "Cealalta fata a Analiei" sau "India" (ambele sunt de pe acasatv)?

1 răspuns:
| B3belusha a răspuns:

Dap, cealalta fat a analiei e misto, dar sincer, cred ca toti am ramas *indragostiti de Inima de rrom* Pur si simplu statika cu flacara facea tot, in domeniul comediei laughing despre india pai povetsea in sine, felul cum transpune filmul obiceiurile si arta din india e ff tare, dar in timp ce filmul se deruleaza sincer, numa cu ochii p frumuseta d protagonista sunt laughing
big grin