| adinaxD a întrebat:

Cum definiti voi cuvantul "Scoala"? big grin

Răspuns Câştigător
| vlad89c a răspuns:

Pentru majoritatea copiilor din ziua de astazi, scoala este un fel de inchisoare obligatorie in care esti tinut timp de 5 zile in jur de 6 ore si te plictisesti.
Singurul lucru bun vazut de copii la scoala este interactionarea cu colegii si pauzele.
Pentru mine scoala inseamna 5/7 zile in care esti stresat, amenintat si ocupat, dar si eu gasesc in scoala un lucru bun: prietenii si pauzelehappy.

3 răspunsuri:
| logatcamembru a răspuns:

Un program care te invata.te ajuta.dar este si putin obositor. uneori enervant.big grinhappy

| Kryss13 a răspuns:

Scoala..nu am cuvinte sa o descriustraight facebig grintongue

| ºRaLuKaº a răspuns:

Scoala e ca o inchisoare adica in fine mi-am descoperit cea mai buna prietena pauzele sunt super! un coleg ma pisca de cur pe mine si bff etcc....in concluzie scoala e noroc si ghinion adica dc mai avem si teme nu e destul cat facem ore?