| CatalinMihai99 a întrebat:

Cum devii membru senior la TPU?

Răspuns Câştigător
| cobritsA a răspuns:

Salut.
Vei deveni membru senior TPU, atunci cand vei ajunge la 100 raspunsuri si 10 zile de la crearea contului.
Tie iti mai trebuie doar raspunsurile, in rest, esti inregistrat dupa 5 ianuarie.
Mai multe detalii poti cauta aicihttp://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
O zi buna.

| MsGringer a răspuns (pentru cobritsA):

Si daca dai 100 de raspunsuri in 6 luni? nu se pune?laughing)

| cobritsA a răspuns (pentru MsGringer):

Ba da, dar m-am referit ca daca ai mai putin de 10 zile, nu.
Scuze daca te-am facut sa intelegi gresit

| MsGringer a răspuns (pentru cobritsA):

Pai eu am 126 de raspunsuri si nu sunt nici un membru seniorlaughing)

| NOname a răspuns (pentru MsGringer):

Ba da, LadyRebecca, ești "Senior".
Scrie pe profilul tău, imediat sub poza și data nașterii.

| cobritsA a răspuns (pentru MsGringer):

...Iti place sa te cam contrazici cu omu, o ti mult si bine ca a ta
Uita-te mai bine sa vezi ca la profilul tau apare ca esti Senior
Byee

| MsGringer a răspuns (pentru NOname):

Mersi Noname.acum am vazuthappy