| AcidCuSange a întrebat:

Cum devin mai politicoasa? [ciudata intrebare o. O]

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Cu rabdare si calm,si incercand sa iti pastrezi controlul atunci cand esti foarte nervoasa(poate te mai scapi uneori). Incearca sa iti propui asta,si vei vedea ca vei reusi,nu exista reguli scrise care sa te invete cum sa fi politicos,pentru ca vine de la sine,dupa parerea mea,dar incearca sa ajuti oamenii, sa le vorbesti frumos si sa ii respecti(pe cei care trebuie), si asa nu iti vei mai pune problema asta.

Bafta

1 răspuns:
| Katalin02 a răspuns:

Daca nu te-a invatat mata asta cand erai mica, nu mai o sa fi tu politicoasa in veci vecilor, o sa ajungi sa te arate lumea cu degetu si vei fi catalogata drept dama de companie