| anonim_4396 a întrebat:

Cum dezinstalez programul keylogger ca in control panel la add or remove programs nu ii si cand deschid calculatorul imi apare si nu il pot inchide va rog spuneti-mi si mie:* multumesc anticipat

3 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Incearca cu shift delete. Mergi in locul unde l-ai instalat si da-i shift delete la el si apoi daca sti sa lucrezi cu registrii sterge-i si registrul. Daca nu ai mai instalat de multa vreme WIndowsul ar fi indicat sa formatezi partitia cu windowsul si sa-ti pui unul nou. Iti recomand Windows 7.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai e simplu instaleaza din nou

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am aceeasi problema cum pot sa-l dezinstalez plz ajutati-ma