| vyutsuu a întrebat:

Cum e mai bine: cand persoana iubita incearca sa te schimbe, sa te modeleze sau cand te accepta asa cum esti?

Tu cum ai prefera sa fie?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eu prefer sa fie doar o amica pentru ca ceva stabil nu accept in viata mea.

2 răspunsuri:
| TeddyBear a răspuns:

Niciodata nu e bine sa te modelezehappy.Cel mai bine e sa te accepte asa cum esti.Eu una as prefera sa ma accepte asa cum sunthappy.

| lovergrl a răspuns:

Ce intrebare e asta? Normal ca trebuie sa te accepte te pup dulce si ai grija sa nu te foloseasca nimeni.