| anonim_4396 a întrebat:

Cum e sa fii reprezentant avon? de cat e obligatoriu sa dai comanda pe luna? e obligatoriu sa dai in fiecare luna?

1 răspuns:
| sellenaD a răspuns:

E bine daca ai clientii care sa iti dea banii la timp.Comanda minima e de 120 lei.2 luni poti sa nu pui comanda, dar in a 3a te scot din ''sistem''si daca mai vrei sa pui comentzi trebuie sa te reinscrii.Ca sa te inscrie asa stiu ca trebuie sa fii majora.Cel mai bine e sa cauti pe cineva care e inscris, din zona ta, ca sa iti dea mai multe detalii si sa semnezi daca vrei contractul.Mie mi se pare ok am cativa clientii fideliwinking si mai poti sa prinzi si asa... ocazional.happy