| anonim_4396 a întrebat:

Cum e vremea la voi? la mine e innorat,tuna, si bate vantul.

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Acum este soare si cald

| SuneteDeChitara a răspuns:

Ploua.

| zurick a răspuns:

La mine e doar innorat si bate vantul, a si picurat dar s-a oprit repede

| DarkOrbitMoon a răspuns:

A plouat.

| MaliciousDeath a răspuns:

E de rau.Nu vad nimic afara. Oare de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde esti? In "centrul tarii" a fost innorat, a stropit foarte putin cu apa de ploaie. Acum e soare dar bate vinticelul.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt din Bucuresti, a tunat a plouat putin, acum e doar innorat si bate putin vantul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
In Calan,de dimineata a fost innorata plouat putin, apoi a iesit soarele putin, acum este partial innorat, e destul de cald, zapuseala mai mult.
Te pup!

| svartirhimnar a răspuns:

P-aici e înnourat. E bine, e răcoare.

| anonim_4396 explică (pentru svartirhimnar):

Eeh big grin, la mine a inceput ploaia.

| RoxKnkK a răspuns:

La mine pana la 6 a fost foarte cald iar apoi a inceput sa bata vantul iar acum plua happy

| biancakitty a răspuns:

Buna!
Innorat si bate putin vantul sad