| anonim_4396 a întrebat:

Cum este culoarea menstruatiei in timpul sarcinii?

4 răspunsuri:
Laur
| Laur a răspuns:

Daca incepi sa sangerezi in timpul sarcinii e o urgenta si trebuie sa mergi neaparat la medicul obstetrician care te urmareste pentru ca altfel poti pierde sarcina. In mod normal nu pai exista menstruatie pentru ca nu mai exista cicluri menstruale, ovulatia fiind blocata de existenta sarcinii. Repet, in mod normal.

| totata a răspuns:

Pai in timpul sarcinii nici macar nu ar trebuie sa ai menstruatoe, teoretic. Ce-i drept se mai intampla mie una mi s-a intamplat dar nu tin minte dsa fi avut o culoare diferita, stiu doar ca a curs doar o zi.acum fiecare organism e diferit asa ca cel mai bine ar fi sa consulti medicul ginecolog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:h_En-dnSrvMJ:...en&ct=clnk
ciclul poate sa fie normal se numeste spoting culoare normala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu