| Lasvegasnevada a întrebat:

Cum este în Cecenia ma refer dacă sunt crime, droguri+saracie

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Nu.cecenii astia sunt la fel de ''dilii'' ca si talibanii[bine, pastrand proportiile]. astia au in casa mai multe arme decat linguri rolling on the floor

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

E fain. cecenii sunt cei mai pasnici cetateni.sunt atat de bogati incat sunt tot timpul ocupati sa-si cheltuie banii pe distractii, si din cauza asta nici nu mai au timp sa puna de-o explozie decat odata la una sau doua saptamani.rolling on the floor

| Lasvegasnevada explică (pentru a1doru):

Îți bați joc de mine?

| Lasvegasnevada explică (pentru a1doru):

Ți-am dat funda

| a1doru a răspuns (pentru Lasvegasnevada):

Nu.cecenii astia sunt la fel de ''dilii'' ca si talibanii[bine, pastrand proportiile]. astia au in casa mai multe arme decat linguri rolling on the floor

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Aaaa, nuuu, Cecenia e pamantu' fagaduintei. Crime, droguri si saracie sunt peste tot.