| anonim_4396 a întrebat:

Cum este la facultate? Anul acesta termin clasa a-XII-a si sunt foarte curioasa cum este la facultate! scuze categoria,

1 răspuns:
| Florin_6699 a răspuns:

Tre sa umbli ca un boschetar sa nu dai impresie ca esti bogat. trebuie sa faci pe prostu si sa taci atunci cand e nevoie.tre sa stii sa-ti ceri drepturile la momentu potrivit, astea sunt normele de supravietuire a unui student si caracterizarea profesorilor...(majoritatea evrei :)) care ar manca rahat pe paine...) sunt uni profesori de treaba alti mai exigenti depinde unde vrei sa mergi la facultate si depinde de profil.

www.abc-cosmetics.ro.im