| Oproo a întrebat:

Caut un expert metin2!
cum fac programul easymetin2 sa functioneze pe un privateserver! am reusit sa-l fac pe ro dar imi poate explica cineva cum sa-l fac si pentru un private server?

7 răspunsuri:
| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Nu iti face iluzii ele sunt diferite un server privat are alte prosti prin el si nu e compatibiltongue doar intefata e la fel cand joci restul e diferit in orice metin privattongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi mere metin 2 pentru ca cand intru in joc se face toate merge bine si cand imi porneste mi se stinge ecranul si imi apare inapoi imiginea de la calculator ma puteti ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opro te rog ajuta-ma sa-l fac si eu pe metin2ro plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opro dai add la maria.ioana1996 daca ma poti ajuta sa fac hack-ul easymetin2 pentru metin2.ro te rog!

| TuNdRa a răspuns:

Descarcati dupa urmatorul fisier: http://www.megau pload.com/? d=REY6EEQZ (cu
ajutorul acestui fisier puteti face functionabil EasyMetin2 pe servere
private romanesti) dupa care bagati respectivul fisier locale_en.addr
(la servere private trebuie bagat si root) in clientul dvs cu care
jucati pe acel/acele server/e privat/e, INSA locale_ro.addr trebuie
redenumit in numele ce poarta acel fisier clientul respectiv, spre
exemplu poate avea locale_cn.addr atunci si noi punem tot locale_cn.addr
in loc de locale_ro.addr, apoi dati "Start" la EasyMetin2 si
selectati unde aveti UK si gata, dupa ce ati facut toate acestea puteti
folosi EasyMetin2 pe serverele private Romanesti (din Romania)

| Cristian_Marius_1905 a răspuns:

•Cauți un server PVM-PVP lvl max 250, cu iteme/mape noi (originale, nu toate prostiile de sunt pe toate serverele)?

•Să te chinui să faci lvl și să Îți bonusezi itemele? (Să îti faci seturi)

•Să te duci la Farmat pentru itemele de upgrade?

•Vrei un metin unic? [ SonyMt2 ]

•Vrei să te distrezi alături de prieteni? (de dimineață până seara)

•Vrei să cresti și să devii cel mai bun?

•Vrei să te alături unei comunități bine dezvoltată? [De 4 ani ONLINE]

•Atunci SonyMt2 este soluția, te așteptăm pe server.

http://Www.sonymt2.ro

| mitisor a răspuns:

Cum l-ai facut sa mearga pe ro? mai putea ajuta si pe mine?