| micurutza2005 a întrebat:

va rog ajutati-ma si pe mine cu o problema:am incarcat cartusele de la imprimanta si acum nu imi scoate numai in rosu culorile am facut mai multe incercari acum parca se contureaza si putin portocaliu parca, de ce nu scoate toate culorile? apoi scrisul pe alb negru nu mai scoate numai niste liniute sau jumatate din litera partea de jos a literei ce sa fac cu ea am nevoie urgent de ea cum sa fac macar sa scrie din nou cum trebuie desi am setat-o inapoi pe alb negru nu scrie ce sa mai fac ce nu e bine setat sau ce are?cryingva rog astept raspuns clar, nu am timp sa o duc la reparat crying

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Cel mai probabil ai stricat cartusele atunci cand le-ai incarcat. E prima oara cand faci asta?

| valykx a răspuns:

Sar putea sa se fi infundat capetele de printare! si eu am avut aceeasi problema cu o imprimanta si nu am dus-o la reparat, am aruncat-o direct! dar e bine sa te consulti cu un specialist! bafta

| micurutza2005 explică:

Pentru MIRCEABONDAR am reusit cu culorile acum scoate imagini foarte faine si clare culorile sunt ok dar nu mai scrie nimic in alb negru scoate foaia alba nu copiaza nimic ce e scris numai imagini ce sa fac sa scoata si scris, am desetat eu ceva?