| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa imi apara la messenger scrisu asa cum vreau eu tot timpul?

Răspuns Câştigător
| dof21 a răspuns:

Buna ziua,
Messenger ->Preferences ->Appearance -> Change fonts and color
O zi placuta

5 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Pe messenger 8 mi se pare că merge, însă pe mes 9 am încercat şi eu de multe ori să-i dau de cap, însă n-am reuşit... sad

| Clumsiii ™ a răspuns:

La Messenger 10 merge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti tongue

| MrMaloneSV a răspuns:

LA messenger merge beton si inca am mai cautat pe google si a pus noi editoare de texte si e super care vrea sa afle id meu aioanei_ciprian

| MrMaloneSV a răspuns:

Stiu stiu eu si pe de alta parte a copiat niste editoare de texte super care se intereseza ID meu e aioanei_ciprian