| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau sa stiu si eu daca se poate cum fac ca sa am scrisu mare...adica unde dau la messenger ca atunci cand intru pe mess se le apara ca am esit de pe mess dar sa vada aidiu meu cu litere mari

2 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Buna!
Te duci la optiunea "Messenger" la "Preferences", aici gasesti mai multe optiuni, dar tu dai click pe "Appearance", aici se va gasi opt. "Change Fonts & Colors", maresti scrisul happy pentru. mess ori mai se afla si o a doua optiune "Tahoma", de vei da click pe ea iti apare acele optiuni, ca de ex. : "Font & Size", aplicand aceasta optiune vei schimba radical si scrisul tuturor numele'lor a celor din lista, in'fine cu alte cuv. id-uri cu nr. mari, cum zici tu. happy
Bafta!

| Tot.Eu a răspuns:

Nu cred ca se poatewinking te dai pe invisibil dar sa se vada id tau cu litere mari nu cred ca se poate.adica scrii cu litere mari daca chiar vrei.altceva nu stiu.imi pare bine ca ti'am fost de folos.(daca.)
winking