| MyNameIsNotImportant a întrebat:

Cum fac sa nu imi mai vada necunoscutii peretele de pe facebook? vreau sa il vada doar prietenii. funda pentru cel mai explicit raspuns :*

1 răspuns:
| pandaX3 a răspuns:

Dai acolo sus unde iti arata "acasa" si "Profilul meu" si da click pe "Setari de confidentialitate", Si unde scrie " Actualizati confidentialitetea implicita" da click pe "Prieteni". Si gata. Asa toate postarile, pozele si peretele vor fi vazute doar de prieteni.
P.S. : Uite o poza in caz ca nu gasesti : http://imgur.com/o5u3Y
Bafta!