| anonim_4396 a întrebat:

Nu vreau ca la Facebook sa imi vada toata lumea pozele, ci doar prietenii. Am reusit sa fac sa nu mi se vada informatiile personale, dar nu stiu cum sa fac sa ascund pozele si daca se poate si peretele... vreau sa mi le vada doar prietenii! Dau funda primului raspuns corect si explicit! :*

Răspuns Câştigător
| dasguzu2003 a răspuns:

Merge sigur, langa home e o sageata in jos, de acolo privacy settings. Acolo alegi cine sa vada, toata lumea, prietenii sau nimeni.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DariaSofia95 a răspuns:

Am reusit sa fac ...in coltul fiecarui album apar niste omulteti si se seteaza de acolo. Mersi oricum.hee hee