| Miruuuuuuuuuuuuuuu a întrebat:

Cum fur de la barn buddy daca vecinul are casa pe recolta?laughing

Răspuns Câştigător
| Loovee a răspuns:

Ba da poti big grin. Pai intra pe ferma ta, dai click dreapta- Quality low, apoi te duci la ferma unei vrei sa furi si dai click dreapta Quality high. Sper ca am fost destul de intelasa big grin. Funditssa big grin?

2 răspunsuri:
| cristianuh a răspuns:

Pai nu prea poti...doar daca are lasat o parte din recolta pe langa casa

| cristianuh a răspuns:

Pai nu prea poti...doar daca are lasat o parte din recolta pe langa casa