| cadilica a întrebat:

Cum gasesc ce am vorbit pe chat pe facebook?

Răspuns Câştigător
| música a răspuns:

Buna Nika
in primul rand dai click.pe "chat".de acolo selectezi persoana careia vrei sa vezi ce ai vorbit cu ea.ti se deschide o fereastra cu respectiva persoana. apoi o sa vezi ca sus iti apare numele persoanei.iar in dreapta tot sus vis-a-vis de nume iti apare o "rotita' si un "x'.
dai click pe rotita si iti apar 4 optiuni din care una este " Vezi toata conversatia". selectezi aceasta optiune si iti va arata tot ce ai vorbit cu acea persoana
Eu sper ca te-am ajutat si iti dorec bafta sa reusesti
NUmai bine, Maryan

1 răspuns:
| ionymiu a răspuns:

La mesaje!