| DoRu a întrebat:

Daca eu sterg ce am vorbit pe facebook, pe chat, cum fac sa'mi apara la loc ce am vorbit pe chat?

Răspuns Câştigător
| ApofissPapaya a răspuns:

Daca le-ai pus in arhiva, te duci la arhiva si citesti, daca le-ai sters, la "toate mesajele" atunci nu le mai ai. Numai bineee!happy

4 răspunsuri:
| elea a răspuns:

Greu cu facebook`ul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la mesaje unele discutii se salveaza acolo desi au avut loc pe chat

| V3ra a răspuns:

Nu mai ai cum sa vezi, daca le-ai sters pa

| Geoxu a răspuns:

Sincer, din moment ce ai sters trebuia sa te gandesti ca nu o sa mai vezi mesajele. Deci nu poti! Data viitoare ai grija cu facebook`ul! laughing