| Ani11 a întrebat:

Cum gasesc o anumita persoana pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Foxyyyy a răspuns:

Vezi sus langa ''DISCUTA LIVE!'' apare ''COMUNITATEA'', dai click apoi o sa iti apara un chenar unde scrie ''Cauta'' si scrii numele utilizatorului pe care vrei sa-l gasesti.

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Sau poți să scrii pe google,
profil zurick TPU(am dat un exemplu) ori poți proceda așa cum a zis FoxyMetal.
Ciao

| alexs99 a răspuns:

Pentru a gasi o persoana pe TPU trebuie sa intri la ''useri'':
http://www.tpu.ro/useri

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Cauta sus la sectiunea ''Comunitatea '' si vei scrie intr-un chenar username-ul dorit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/useri

| PVAAVU a răspuns:

Www.tpu.ro/useri
Scrii numele utilizatorului cautat si enter.
Daca nu-l gasesti inseamna ca si-a sters contul si faci in felul urmator:Intri pe Google si scrii:TPU::profil::(numele utilizatorului).
Funda?