| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi creez si eu adresa de e-mail?

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca ai deja ID de messenger, atunci ai si adresa. Este ID-ul de mess @yahoo.com. Cand deschizi messengerul, in dreapta, sus, e un pliculet. Dai click pe el si ti se deschide mailul.

| Ana a răspuns:

Pai daca ai un id d messenger obligat ai si e-mail

| M4RK a răspuns:

Intri pe www.yahoo.com si dai pe New here? Sign Up sau sign up ce scrie acolo si complectezi toate spatile alea, varstra sa fie peste 18 ani :)

bafta
by pinguin_frumos_si _dragalah;))

| antonius74 a răspuns:

Iti faci un cont pe www.yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu stiu dat sa mai spun si la alti daca as stii as invata pe toata lumea ca este tare greu sa nu te ajute nimeni atunci cand ai nevoie