| Lucyamaria a întrebat:

As vrea sa -mi creez o noua adresa de e-mail si nu stiu cum. Daca stiti cum spuneti-mi si mie.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Neacsu_Irina_1992 a răspuns:

Pai daca ai yahoo messenger instalat iti va fi mult mai usor.il deschizi si apesi pe get a new yahoo......de acolo iti faci noul id(bineinteles trebuie sa introduci si noua adresa),(la nr. de telefon introdu ce nr vrei tu) si dupa ce l-ai creat intri pe yahoo mail si iti introduci noua adresa. sper ca te-am ajutathappyfunda?