| Dya22 a întrebat:

Cum imi pot face un blog? Doresc sa fie 100% gratuit adica sa nu platesc nici pentru a-l creea nici pentru altceva. Exista vreun risc, adica totul este sigur? Va rog sa imi explicati cum sa postez pe el si de asemenea sa imi dati un site unde sa-l pot creea.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Kesariona a răspuns:

Http://www.blogger.com/home. Dupa ce iti faci blog, e usor de la setari, nu trebuie sa-ti explice nimeni. :D. Dacxa totusi si nelamuriri, intreaba-ma. Bafta :D

2 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Ca sa-ti faci un Blog ori Site, poti incerca www.ucoz.ro, un sistem destul de simplu si gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro

Mult Succes!

| adutzz a răspuns:

Salut, prietena mea are blog pe blogspot.com, nu plateste nimic, si ii merge foarte bine pe el.