| AndreiSu a întrebat:

am un host si un domeniu si as dori sa incep sa lucrez la un blog,am sa fac eu singur interfata... vreau sa imi explicati ce e legal si ilegal sa postez pe acest blog, sunt sigur ca exista niste reguli vreau sa stiu tot!
Mersi-funda=cel mai explicit raspuns!

1 răspuns:
| eXtrike a răspuns:

Daca intr-adevar vrei sa ai vizitatori respecta aceste conditii:

Grafica sa se potriveasca.
Fara muzici de la radio, imediat va iesii.
Subiecte zilnice, si activitate din partea ta.

Ce poti sa publici, mai totul, peste tot sunt mii de bloguri cu fisiere ilegale, si o muzica e ilegala. dar in fine.

Succes cu blogul happy.