| madalinax6 a întrebat:

Cum imi pot schimba fotografia de profil? Funda primului raspuns.

Răspuns Câştigător
| irina41099 a răspuns:

Ii dau editare profil si undeva putin mai jos ai o casuta choos file ii dai click alegi din calculator si jos dai salveaza profil si gata.

1 răspuns:
| hideaway a răspuns:

În stânga ai o listă de opțiuni. Uită-te și acolo o să vezi opțiunea "Editare profil"; dă pe ea. Dacă o să dai de săgeată puțin mai jos, o să vezi "Alegeți fișierul încă nu s-au ales fișiere" tu dă pe ea. De aici, alegi din calculator imaginea dorită, dând dublu-click pe poza respectivă.
Să știi că poza ta va apărea și pe profilul tău, mâine în jurul orei 12.
Pentru alte informații, poți accesa link-ul de mai jos: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Succes!