| anonimus33 a întrebat:

Cum imi pot sterge contul de facebook? Ajutati-ma, va rog. Funditalove struck

Răspuns Câştigător
| LondoneseCat a răspuns:

Mai intai intra pe pagina ta de Facebook, click pe Contul meu (dreapta sus) si apoi din meniul care apare, click pe Centrul de ajutor.

2Click pe linkul Browse Help Topics

3Cauta unde este linkul Privacy si da click pe el

4In pagina care se deschide, cauta putin mai jos si da click pe linkul Deactivating, deleting and memorializing accounts

5Mai jos in pagina click pe linkul How do I permanently delete my account?

6Se va afisa un text cu explicatii. Da click pe linkul submit your request here