| zuzulici a întrebat:

Cum imi pun si eu o imagine de profil ca nu merge sub nici o forma? Ma refer la profilul de pe TPU

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

In dreapta scrie Editare profil, apoi mergi in josul paginii si dai click pe browse si iti alegi o poza de pe calculator, daca vrei sa o vezi iainte sa o pui dai click dreapta View si thumbnails, asa vei vedea poza pe care o alegi de la calculator.

1 răspuns:
| fsorin96 a răspuns:

Mergi la editare profil mergi in josul paginii dai pe browse selectezi o imagine si dai ok.(Dar eu vad ca ai o imagine la profil)