| xxadinutzaxx a întrebat:

Cum imi schimb parola la ourworld?

5 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Buna, sa stii ca e foarte simplu si gratis nu te costa gems, bani sau sa fii resident.
Deci intri pe OurWorld
Dai la account upgrade
Apoi dai pe user settings

In dreapta iti apare:

Account settings

Change password
Change name (doar aici te costa 20 gems)
On (daca vrei sa auzi la ourworld, e sonorul)

Tu dai pe change password.Si acolo iti cere parola veche, parola noua si confirmarea parolei noi. Apoi trebuie sa te loghezi.

Sper ca te-am ajutat.Pa-pa!

| Warriorr120 a răspuns (pentru cυρcαкє):

Babii mersi m-ai ajutat foarte mult te :*..mersii

| Alexysa a răspuns:

Fa-ti un cont nou pe o alta adresa de mes si la logare scrii id ala de mess si parola ok. funda?

| Alexysa a răspuns:

Fa-ti cont pe alt id apoi scrii id la inceputul jocului si parola + nu se poate schimba parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca dai la :account upgrade-->user settings-->change password. happy

sper ca te-am ajutat happy

fundita?