| rebela a întrebat:

Cum instalez camera webb la calculator cu casti cu microfon. Vreau sa-mi explicati detaliat dau fundita normal:*

Răspuns Câştigător
| Patriii a răspuns:

Pai camera trebuiee sa aiba un CD, il bagi in unitate, si urmezi intructiunile, pana instalezi. Dupa aceea intri, de exemplu pe mess la webcame si dai acolo ce iti cere, si dacaa reusesti sa te vezi camera e instalata, daca nu mai incearcahappy

1 răspuns:
| GdX a răspuns:

Iei cd-ul de la camera il bagi in unitatea ROM si ii dai instal dupa aceea conectezi camera la calculator un portul USB 2. 0 iar castile le iei si le bagi in gaurelele alea din spate mufa verde in gaurica verde si mufa rosie in gaurica rosie. Spor la treaba.