| lavygirl94 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu ceva. Mi-a cumparat tata o camera web trust si ea are microfon da problema e ca nu pot sa instalez microfonul ca sa pot vorbi pe mess.Si mai am si niste casti cu microfon de la camera si cand bag la unitate nu se aude nimic.Am dezinstalat camera si am reinstalat-o dar tot nu merge microfonul Ce-i de facut? Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Buna,
Atunci cand vrei sa vorbesti la microfon trebuie sa faci anumiti pasi pentru a merge microfonul.
Mergi in Meniul Action din fereastra principala a mesului apoi dai click pe Yahoo Call Setup si selectezi numele camerei pentru ca ea are microfon.
Sper ca ti-am putut fi de folos.
Mult succes,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine e alfel merg castile ei aud da ei nu ma audcrying