| Alëxąndŕą a întrebat:

Cum invat spagatul sfoara va rog zicetim pasi daca nu stiti numai raspundeti mai intai incalzirea explicati cum dar va rog sa nu dureze 3 luni 1, 2, dar nu 3

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Ridica-ti piciorul pe un birou,o masa ceva inalt si apleaca-ti trunchiul pe picior,fandari laterale,fandari inainte,fandari inapoi,genoflexiuni apoi te pui in pozitie de spagat cu pciioarele departate si le lasi sa alunece tongue apoi faci usor balans chiar daca o sa simti muschii ca o sa te doara putin, dar nu fortezi, te ridici mai stai 1 min, incerci iar si faci asa in fiecare zi si ai sa vezi ca o sa reusesti in scurt timp si sa ai grija ca ambele pciioare sa fie perfect intinse