| misteriouslady a întrebat:

Cum iti dai seama ca un om face parte din illuminati si cum te poti inscrie in grup?

Funda

6 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Illuminati nu mai exista! De acei oameni nu iti puteai da seama daca face parte din grup sau nu, ei nu se aratau lumii. Un subiect inchis despre "Illuminati", daca te intereseaza ce au fost si ce au facut. si cum recrutau oameni la ei in grup, iti recomand Google.winking

| AnimalLover02 a răspuns (pentru presus):

Atunci desenul Ciudatei de pe disney ce e? Face parte din iluminatti ei inca exista din pacate

| presus a răspuns (pentru AnimalLover02):

Prietene, Illuminati s-au dus cu mult timp in urma. Desenele care le-ai vazut pe Disney n-au legatura cu ei. Acele desene animate Disney. sunt facute de sediul lor propriu, acolo se fac si de acolo se difuzeaza. Este o animatie bazata pe genul misterului. Nu stiu la ce te-ai referit cand ai zis "ei inca exista din pacate", ei n-au facut nimic rau. chiar au fost niste oameni foarte inteligenti care ne-au ajutat mult. Documenteaza-te despre Illuminati daca te intereseaza. apoi tasteaza aici si dezbate subiectul.

| Jipa95 a răspuns (pentru presus):

Fiecare cu opinia lui. Ai argumente solide cum ca Illuminati nu mai exista?

| presus a răspuns (pentru Jipa95):

Ai dreptate. fiecare cu opinia lui, dar "AnimalLover02" mi-a comentat la raspunsul meu. Zicea ceva de niste desene animate care chiar n-au legatura. Eu n-am argumente solide. Pe internet gasesti o gramada de argumente cum ca Illuminati nu mai exista. Ca doar si internetul e o sursa de unde te poti documenta. big grin